student


Klára Gibišová

Rozálie Klesová

Magdaléna Kovářová

Viktorie Kozánková

Denis Stefanov

Adam Znamirovský




Natálie Císařová

Vendula Flajšmanová

Eva Chlebková

Filip Klievský

Eliška Mistrová

Barbora Mudrochová

Lucie Přikrylová

Filip Strejc

Veronika Vavrušová

Agáta Zavřelová




Justýna Novotná

Matej Pčolinský

Klára Pilousová

Vlasta Pospíšilová

Zuzana Semerádová

Karolína Vondrová

Magdalena Watzko




Barbora Axmannová

Anna Friesová

Alexandr Klement

Kristýna Klokočníková

Ondřej Macourek

Štěpánka Petrová

Hedvika Smyčková

Alice Štěpánková

Tereza Tomášková




Matyáš Charvát

Sára Kolaříková

Lukáš Komín

Berenika Kučerová

Tereza Neužilová

Magdaléna Pallasová

Nela Špringrová



Kryštof Bína

Markéta Hejdová

Anděla Jirotková

Anna Kárníková

Vít Kotora

Anna Křížová

Kristýna Málková

Justina Sojáková

Ondřej Tolar




René Habich

Damián Koucký

Vladimír Slavíček

Tadeáš Syrový

David Vlček




Felix Faltýnek

Tereza Filipová

Helena Hauptmanová

Lucie Kalábová

Barbora Kassaiová

Eduard Linhart

Kateřina Neubergová

Magdalena Smutná

Linda Tomišová

Amálie Tomšů

Petra Vilímová




Anežka Casková

Alžběta Dittrichová

Antonín Kubík

Adam Paulik

Jáchym Pytlík

Filip Špale

Natan Petr Vališ

Petra Vališová

skupina    

skupina    




Smyčcový orchestr 

Saxofonové kvarteto

Saxofonové kvarteto SaxOffOn  



taneční soubor

MENTOR


Ivo
Kahánek








Kateřina Kněžíková












Jan
Fišer









Jan
Ostrý











Karel Košárek








Radka Fišarová











Marcel Bárta







Martin Velíšek













Petr Váša













Radek Baborák





Jan Kodet




Lela Geislerová

pedagog


Taťána Vejvodová

Marta Marešová

Eva Mitáčková

Lucie Halíček Czajkowská

Peter Toperczer

 Markéta Cibulková




Věra Nováková

Monika Pešavová

Šárka Mistrová

Markéta Džuneva

Zora Jehličková

Šárka Hrbáčková

Denisa Míčová

Květuše Ernestová

Eva Matoušková

Ivana Pavlů




Iva Jungová

Jiří Fišer

Simona Hurníková

Miroslava Mrkáčková

Miroslav Chytka

Jindřiška Benešová

Bohumil Novotný




Lada Štěpánková Polcarová

Eliška Tkadlecová

Marie Škárková

Silvie Mechová

Kateřina Macourková

Dana Slavíková

Lucie Skalická

Markéta Tulejová

Andrea Rosíková




Jan Dušek

Pavlína Klokočníková

Irina Cherkashyna

Martin Fišl

Alexandra Pallasová

Alexandra Pallasová

Libor Čapek



Pavel Borský

Dita Stromko

Martina Bauerová-Mamula

Michaela Kolář Grundová

Martina Závodná

Lucie Hájková

Klára Vlahačová Kartáková

Eva Hrisidu

Eva Skalová




René Habich

Pavel Fiedler

Radek Škeřík

Otto Orany

Hana Švajdová




Nikola Příhodová

Lenka Baluchová

Eva Jehličková

Markéta Šindelářová

Magdalena Chumchalová

Markéta Drhlíková

Lukáš Bradáček

Daša Nesvedová

Anna Sypěnová

Štěpánka Maliňáková

Markéta Šindelářová




Gabriela Hrubešová

Veronika Beránková

Michaela Pál

Michaela Pál

Gabriela Hrubešová

Jaroslava Trojanová

Michaela Pál

Pavel Vágai

Pavel Skála

Oksana Kaplanová




František Machač

Ladislav Zámečník

Jiří Pohanka




Zlatuše Bartošová

Stipendisté IV. ročníku MenART 2021/2022

 Gratulujeme všem  přijatým uchazečům.

Společně s mentory, kteří velmi pozorně procházeli Vaše ukázky a motivační dopisy děkujeme za velký zájem. Vážíme si energie a času, který jste přípravám a výběru ukázek věnovali. Je úžasné vidět, kolik motivovaných a talentovaných mladých lidí má chuť na sobě pracovat. Do společného ročního programu jsme mohli vybrat jen menší část z vás a rozhodování bylo velmi obtížné. Všem, kteří pro tuto chvíli vybráni nebyli,  přejeme, aby se nenechali odradit a v uměleckém oboru, který si vybrali, a  dále pokračovali s chutí. Odměnou bude společná radost a uspokojení z uměleckých prožitků. Věříme, že se na vaší cestě ještě setkáme osobně.

MENTOR



Ivo Kahánek









Kateřina Kněžíková













Jan Ostrý












Jan Fišer










Karel Košárek










Radka Fišarová













Marcel Bárta









Martin Velíšek















Petr Váša













Lela Geislerová





Radek Baborák






Jan Kodet

student



Klára Gibišová

Rozálie Klesová

Magdaléna Kovářová

Viktorie Kozánková

Denis Stefanov

Adam Znamirovský




Natálie Císařová

Vendula Flajšmanová

Eva Chlebková

Filip Klievský

Eliška Mistrová

Barbora Mudrochová

Lucie Přikrylová

Filip Strejc

Veronika Vavrušová

Agáta Zavřelová




Barbora Axmannová

Anna Friesová

Alexandr Klement

Kristýna Klokočníková

Ondřej Macourek

Štěpánka Petrová

Hedvika Smyčková

Alice Štěpánková

Tereza Tomášková




Justýna Novotná

Matej Pčolinský

Klára Pilousová

Vlasta Pospíšilová

Zuzana Semerádová

Karolína Vondrová

Magdalena Watzko




Matyáš Charvát

Sára Kolaříková

Lukáš Komín

Berenika Kučerová

Tereza Neužilová

Magdaléna Pallasová

Nela Špringrová




Kryštof Bína

Markéta Hejdová

Anděla Jirotková

Anna Kárníková

Vít Kotora

Anna Křížová

Kristýna Málková

Justina Sojáková

Ondřej    Tolar





René Habich

Damián Koucký

Vladimír Slavíček

Tadeáš Syrový

David Vlček





Felix Faltýnek

Tereza Filipová

Helena Hauptmanová

Lucie Kalábová

Barbora Kassaiová

Eduard Linhart

Kateřina Neubergová

Magdalena Smutná

Linda Tomišová

Amálie Tomšů

Petra Vilímová





Anežka Casková

Alžběta Dittrichová

Antonín Kubík

Adam Paulik

Jáchym Pytlík

Filip Špale

Natan Petr Vališ

Petra Vališová

skupina    

skupina    









Smyčcový orchestr 

Saxofonové kvarteto

Saxofonové kvarteto SaxOffOn  




taneční soubor

pedagog



Taťána Vejvodová

Marta Marešová

Eva Mitáčková

Lucie Halíček Czajkowská

Peter Toperczer

Markéta Cibulková




Věra Nováková

Monika Pešavová

Šárka Mistrová

Markéta Džuneva

Zora Jehličková

Šárka Hrbáčková

Denisa Míčová

Květuše Ernestová

Eva Matoušková

Ivana Pavlů




Lada Štěpánková Polcarová

Eliška Tkadlecová

Marie Škárková

Mgr. Silvie Mechová

Kateřina Macourková

Dana Slavíková

Lucie Skalická

Markéta Tulejová

Andrea Rosíková




Iva Jungová

Jiří Fišer

Simona Hurníková

Miroslava Mrkáčková

Miroslav Chytka

Jindřiška Benešová

Bohumil Novotný




Jan Dušek

Pavlína Klokočníková

Irina Cherkashyna

Martin Fišl

Alexandra Pallasová

Alexandra Pallasová

Libor Čapek




Pavel Borský

Dita Stromko

Martina Bauerová-Mamula

Michaela Kolář Grundová

Martina Závodná

Lucie Hájková

Klára Vlahačová Kartáková

Eva Hrisidu

Hana Bezděková





René Habich

Pavel Fiedler

Radek Škeřík

Otto Orany

Hana Švajdová





Nikola Příhodová

Lenka Baluchová

Eva Jehličková

Markéta Šindelářová

Magdalena Chumchalová

Markéta Drhlíková

Lukáš Bradáček

Daša Nesvedová

Anna Sypěnová

Štěpánka Maliňáková

Markéta Šindelářová





Gabriela Hrubešová

Veronika Beránková

Michaela Pál

Michaela Pál

Gabriela Hrubešová

Jaroslava Trojanová

Michaela Pál

Pavel Vágai

Pavel Skála

Oksana Kaplanová









František Machač

Ladislav Zámečník

Jiří Pohanka




Zlatuše Bartošová

škola, město



ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 

ZUŠ Charloty Masarykové, Praha

ZUŠ P.J.Vejvanovského, Hlučín

ZUŠ F. Jílka, Brno

Gym. a Hudeb. škola hl. m. Prahy

ZUŠ Jižní Město, Praha




Gym. a Hudeb. škola hl. m. Prahy

ZUŠ Nýřany

ZUŠ Ratibořická, Praha

ZUŠ Libčice nad Vltavou

Gym. a Hudeb. škola hl. m. Prahy

SZUŠ Pro radost, Praha 

ZUŠ Zlín - Malenovice

ZUŠ Josefa Slavíka, Hořovice

ZUŠ A. M. Buxton, Úpice

ZUŠ Tišnov




ZUŠ Vysoké Mýto

ZUŠ B. Kozánka, Přerov

ZUŠ P. Křížkovského, Brno

Konzervatoř Pardubice

ZUŠ Olešská, Praha 

ZUŠ Jihlava

ZUŠ Uničov

ZUŠ J.A.Komenského, Studénka

ZUŠ Marie Podvalové, Praha




ZUŠ Teplice

Gym. a Hudeb. škola hl. m. Prahy

ZUŠ Šimáčkova, Praha

ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín

ZUŠ V. Nováka, Jindřichův Hradec

ZUŠ Náměšť nad Oslavou

ZUŠ Český krumlov




ZUŠ Klementa Slavického, Praha

ZUŠ Pardubice

ZUŠ Jižní Město, Praha

ZUŠ Vítězslavy Kaprálové, Brno

ZUŠ Litoměřice

ZUŠ Litoměřice

ZUŠ F. A.  Šporka, Lysá nad Labem




ZUŠ V. Kaprálové, Brno

ZUŠ Moskevská, Kladno

ZUŠ Klapkova, Praha

ZUŠ Rychnov nad Kněžnou

ZUŠ B. Smetany, Plzeň

ZUŠ F. L. Gassmanna, Most

ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany

ZUŠ Otrokovice

ZUŠ Stříbro





ZUŠ Česká Kamenice

ZUŠ Ratibořická a I. Hurníka, Praha

ZUŠ Střezina, Hradec Králové

soukromá výuka

ZUŠ Žerotín, Olomouc





ZUŠ Piaristické nám., Č. Budějovice

ZUŠ Šumperk

ZUŠ Hlinsko

ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov

ZUŠ Boskovice

ZUŠ Rychnov nad Kněžnou

ZUŠ Svárov

SZUŠ Trnka, Plzeň

ZUŠ Bedřicha Kozánka, Přerov

ZUŠ Bystřice pod Hostýnem

ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov





ZUŠ Ledeč nad Sázavou

ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc

ZUŠ Boskovice

ZUŠ Boskovice

ZUŠ Ledeč nad Sázavou

ZUŠ Sedlčany

ZUŠ Boskovice

ZUŠ Litoměřice

ZUŠ F. L. Gassmanna, Most

ZUŠ Louny





 




ZUŠ Karla Malicha, Holice

ZUŠ Adolfa Voborského, Modřany

ZUŠ Slezská Ostrava.




ZUŠ Jaroslava Kociana,
Ústí nad Orlicí

PROSÍME O TRPĚLIVOST VÝBĚR STIPENDISTŮ BUDE OZNÁMEN CO NEJDŘÍVE

Skupina Jana Kodeta a skupiny Radka Baboráka z roku 2020_2021 po dohodě pokračují z důvodu situace způsobené pandemií Covid. Počet studentů ve skupině je přáním mentora

ve spolupráci

PATRON PROJEKTU