STIPENDIJNÍ AKADEMIE 

MENTORINGU UMĚLECKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

student

​

Klára Gibišová

Rozálie Klesová

Magdaléna Kovářová

Viktorie Kozánková

Denis Stefanov

Adam Znamirovský

​

​

​

Natálie Císařová

Vendula Flajšmanová

Eva Chlebková

Filip Klievský

Eliška Mistrová

Barbora Mudrochová

Lucie Přikrylová

Filip Strejc

Veronika Vavrušová

Agáta Zavřelová

​

​

​

Justýna Novotná

Matej Pčolinský

Klára Pilousová

Vlasta Pospíšilová

Zuzana Semerádová

Karolína Vondrová

Magdalena Watzko

​

​

​

Barbora Axmannová

Anna Friesová

Alexandr Klement

Kristýna Klokočníková

Ondřej Macourek

Štěpánka Petrová

Hedvika Smyčková

Alice Štěpánková

Tereza Tomášková

​

​

​

Matyáš Charvát

Sára Kolaříková

Lukáš Komín

Berenika Kučerová

Tereza Neužilová

Magdaléna Pallasová

Nela Špringrová

​

​

Kryštof Bína

Markéta Hejdová

Anděla Jirotková

Anna Kárníková

Vít Kotora

Anna Křížová

Kristýna Málková

Justina Sojáková

Ondřej Tolar

​

​

​

René Habich

Damián Koucký

Vladimír Slavíček

Tadeáš Syrový

David Vlček

​

​

​

Felix Faltýnek

Tereza Filipová

Helena Hauptmanová

Lucie Kalábová

Barbora Kassaiová

Eduard Linhart

Kateřina Neubergová

Magdalena Smutná

Linda Tomišová

Amálie Tomšů

Petra Vilímová

​

​

​

Anežka Casková

Alžběta Dittrichová

Antonín Kubík

Adam Paulik

Jáchym Pytlík

Filip Špale

Natan Petr Vališ

Petra Vališová

skupina    

skupina    

​

​

​

Smyčcový orchestr 

Saxofonové kvarteto

Saxofonové kvarteto SaxOffOn  

​

​

taneční soubor

pedagog

​

Taťána Vejvodová

Marta Marešová

Eva Mitáčková

Lucie Halíček Czajkowská

Peter Toperczer

 Markéta Cibulková

​

​

​

Věra Nováková

Monika Pešavová

Šárka Mistrová

Markéta Džuneva

Zora Jehličková

Šárka Hrbáčková

Denisa Míčová

Květuše Ernestová

Eva Matoušková

Ivana Pavlů

​

​

​

Iva Jungová

Jiří Fišer

Simona Hurníková

Miroslava Mrkáčková

Miroslav Chytka

Jindřiška Benešová

Bohumil Novotný

​

​

​

Lada Štěpánková Polcarová

Eliška Tkadlecová

Marie Škárková

Silvie Mechová

Kateřina Macourková

Dana Slavíková

Lucie Skalická

Markéta Tulejová

Andrea Rosíková

​

​

​

Jan Dušek

Pavlína Klokočníková

Irina Cherkashyna

Martin Fišl

Alexandra Pallasová

Alexandra Pallasová

Libor Čapek

​

​

Pavel Borský

Dita Stromko

Martina Bauerová-Mamula

Michaela Kolář Grundová

Martina Závodná

Lucie Hájková

Klára Vlahačová Kartáková

Eva Hrisidu

Eva Skalová

​

​

​

René Habich

Pavel Fiedler

Radek Škeřík

Otto Orany

Hana Švajdová

​

​

​

Nikola Příhodová

Lenka Baluchová

Eva Jehličková

Markéta Šindelářová

Magdalena Chumchalová

Markéta Drhlíková

Lukáš Bradáček

Daša Nesvedová

Anna Sypěnová

Štěpánka Maliňáková

Markéta Šindelářová

​

​

​

Gabriela Hrubešová

Veronika Beránková

Michaela Pál

Michaela Pál

Gabriela Hrubešová

Jaroslava Trojanová

Michaela Pál

Pavel Vágai

Pavel Skála

Oksana Kaplanová

​

​

​

František Machač

Ladislav Zámečník

Jiří Pohanka

​

​

​

Zlatuše Bartošová

MENTOR

​

Ivo
Kahánek

​

​

​

​

​

​

​

Kateřina Kněžíková

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Jan
Fišer

​

​

​

​

​

​

​

​

Jan
Ostrý

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Karel Košárek

​

​

​

​

​

​

​

Radka Fišarová

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Marcel Bárta

​

​

​

​

​

​

Martin Velíšek

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Petr Váša

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Radek Baborák

​

​

​

​

Jan Kodet

​

​

​

Lela Geislerová

Stipendisté IV. ročníku MenART 2021/2022

 Gratulujeme všem  přijatým uchazečům.

Společně s mentory, kteří velmi pozorně procházeli Vaše ukázky a motivační dopisy děkujeme za velký zájem. Vážíme si energie a času, který jste přípravám a výběru ukázek věnovali. Je úžasné vidět, kolik motivovaných a talentovaných mladých lidí má chuť na sobě pracovat. Do společného ročního programu jsme mohli vybrat jen menší část z vás a rozhodování bylo velmi obtížné. Všem, kteří pro tuto chvíli vybráni nebyli,  přejeme, aby se nenechali odradit a v uměleckém oboru, který si vybrali, a  dále pokračovali s chutí. Odměnou bude společná radost a uspokojení z uměleckých prožitků. Věříme, že se na vaší cestě ještě setkáme osobně.

MENTOR

​

​

Ivo Kahánek

​

​

​

​

​

​

​

​

Kateřina Kněžíková

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Jan Ostrý

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Jan Fišer

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Karel Košárek

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Radka Fišarová

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Marcel Bárta

​

​

​

​

​

​

​

​

Martin Velíšek

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Petr Váša

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

​

Lela Geislerová

​

​

​

​

Radek Baborák

​

​

​

​

​

Jan Kodet

student

​

​

Klára Gibišová

Rozálie Klesová

Magdaléna Kovářová

Viktorie Kozánková

Denis Stefanov

Adam Znamirovský

​

​

​

Natálie Císařová

Vendula Flajšmanová

Eva Chlebková

Filip Klievský

Eliška Mistrová

Barbora Mudrochová

Lucie Přikrylová

Filip Strejc

Veronika Vavrušová

Agáta Zavřelová

​

​

​

Barbora Axmannová

Anna Friesová

Alexandr Klement

Kristýna Klokočníková

Ondřej Macourek

Štěpánka Petrová

Hedvika Smyčková

Alice Štěpánková

Tereza Tomášková

​

​

​

Justýna Novotná

Matej Pčolinský

Klára Pilousová

Vlasta Pospíšilová

Zuzana Semerádová

Karolína Vondrová

Magdalena Watzko

​

​

​

Matyáš Charvát

Sára Kolaříková

Lukáš Komín

Berenika Kučerová

Tereza Neužilová

Magdaléna Pallasová

Nela Špringrová

​

​

​

Kryštof Bína

Markéta Hejdová

Anděla Jirotková

Anna Kárníková

Vít Kotora

Anna Křížová

Kristýna Málková

Justina Sojáková

Ondřej    Tolar

​

​

​

​

René Habich

Damián Koucký

Vladimír Slavíček

Tadeáš Syrový

David Vlček

​

​

​

​

Felix Faltýnek

Tereza Filipová

Helena Hauptmanová

Lucie Kalábová

Barbora Kassaiová

Eduard Linhart

Kateřina Neubergová

Magdalena Smutná

Linda Tomišová

Amálie Tomšů

Petra Vilímová

​

​

​

​

Anežka Casková

Alžběta Dittrichová

Antonín Kubík

Adam Paulik

Jáchym Pytlík

Filip Špale

Natan Petr Vališ

Petra Vališová

skupina    

skupina    

​

​

​

​

​

​

​

​

Smyčcový orchestr 

Saxofonové kvarteto

Saxofonové kvarteto SaxOffOn  

​

​

​

taneční soubor

Skupina Jana Kodeta a skupiny Radka Baboráka z roku 2020_2021 po dohodě pokračují z důvodu situace způsobené pandemií Covid. Počet studentů ve skupině je přáním mentora

PROSÍME O TRPĚLIVOST VÝBĚR STIPENDISTŮ BUDE OZNÁMEN CO NEJDŘÍVE

pedagog

​

​

Taťána Vejvodová

Marta Marešová

Eva Mitáčková

Lucie Halíček Czajkowská

Peter Toperczer

Markéta Cibulková

​

​

​

Věra Nováková

Monika Pešavová

Šárka Mistrová

Markéta Džuneva

Zora Jehličková

Šárka Hrbáčková

Denisa Míčová

Květuše Ernestová

Eva Matoušková

Ivana Pavlů

​

​

​

Lada Štěpánková Polcarová

Eliška Tkadlecová

Marie Škárková

Mgr. Silvie Mechová

Kateřina Macourková

Dana Slavíková

Lucie Skalická

Markéta Tulejová

Andrea Rosíková

​

​

​

Iva Jungová

Jiří Fišer

Simona Hurníková

Miroslava Mrkáčková

Miroslav Chytka

Jindřiška Benešová

Bohumil Novotný

​

​

​

Jan Dušek

Pavlína Klokočníková

Irina Cherkashyna

Martin Fišl

Alexandra Pallasová

Alexandra Pallasová

Libor Čapek

​

​

​

Pavel Borský

Dita Stromko

Martina Bauerová-Mamula

Michaela Kolář Grundová

Martina Závodná

Lucie Hájková

Klára Vlahačová Kartáková

Eva Hrisidu

Hana Bezděková

​

​

​

​

René Habich

Pavel Fiedler

Radek Škeřík

Otto Orany

Hana Švajdová

​

​

​

​

Nikola Příhodová

Lenka Baluchová

Eva Jehličková

Markéta Šindelářová

Magdalena Chumchalová

Markéta Drhlíková

Lukáš Bradáček

Daša Nesvedová

Anna Sypěnová

Štěpánka Maliňáková

Markéta Šindelářová

​

​

​

​

Gabriela Hrubešová

Veronika Beránková

Michaela Pál

Michaela Pál

Gabriela Hrubešová

Jaroslava Trojanová

Michaela Pál

Pavel Vágai

Pavel Skála

Oksana Kaplanová

​

​

​

​

​

​

​

​

František Machač

Ladislav Zámečník

Jiří Pohanka

​

​

​

Zlatuše Bartošová

škola, město

​

​

ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 

ZUŠ Charloty Masarykové, Praha

ZUŠ P.J.Vejvanovského, Hlučín

ZUŠ F. Jílka, Brno

Gym. a Hudeb. škola hl. m. Prahy

ZUŠ Jižní Město, Praha

​

​

​

Gym. a Hudeb. škola hl. m. Prahy

ZUŠ Nýřany

ZUŠ Ratibořická, Praha

ZUŠ Libčice nad Vltavou

Gym. a Hudeb. škola hl. m. Prahy

SZUŠ Pro radost, Praha 

ZUŠ Zlín - Malenovice

ZUŠ Josefa Slavíka, Hořovice

ZUŠ A. M. Buxton, Úpice

ZUŠ Tišnov

​

​

​

ZUŠ Vysoké Mýto

ZUŠ B. Kozánka, Přerov

ZUŠ P. Křížkovského, Brno

Konzervatoř Pardubice

ZUŠ Olešská, Praha 

ZUŠ Jihlava

ZUŠ Uničov

ZUŠ J.A.Komenského, Studénka

ZUŠ Marie Podvalové, Praha

​

​

​

ZUŠ Teplice

Gym. a Hudeb. škola hl. m. Prahy

ZUŠ Šimáčkova, Praha

ZUŠ J. B. Foerstera, Jičín

ZUŠ V. Nováka, Jindřichův Hradec

ZUŠ Náměšť nad Oslavou

ZUŠ Český krumlov

​

​

​

ZUŠ Klementa Slavického, Praha

ZUŠ Pardubice

ZUŠ Jižní Město, Praha

ZUŠ Vítězslavy Kaprálové, Brno

ZUŠ Litoměřice

ZUŠ Litoměřice

ZUŠ F. A.  Šporka, Lysá nad Labem

​

​

​

ZUŠ V. Kaprálové, Brno

ZUŠ Moskevská, Kladno

ZUŠ Klapkova, Praha

ZUŠ Rychnov nad Kněžnou

ZUŠ B. Smetany, Plzeň

ZUŠ F. L. Gassmanna, Most

ZUŠ J. S. Bacha, Dobřany

ZUŠ Otrokovice

ZUŠ Stříbro

​

​

​

​

ZUŠ Česká Kamenice

ZUŠ Ratibořická a I. Hurníka, Praha

ZUŠ Střezina, Hradec Králové

soukromá výuka

ZUŠ Žerotín, Olomouc

​

​

​

​

ZUŠ Piaristické nám., Č. Budějovice

ZUŠ Šumperk

ZUŠ Hlinsko

ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov

ZUŠ Boskovice

ZUŠ Rychnov nad Kněžnou

ZUŠ Svárov

SZUŠ Trnka, Plzeň

ZUŠ Bedřicha Kozánka, Přerov

ZUŠ Bystřice pod Hostýnem

ZUŠ Vladimíra Ambrose, Prostějov

​

​

​

​

ZUŠ Ledeč nad Sázavou

ZUŠ Miloslava Stibora, Olomouc

ZUŠ Boskovice

ZUŠ Boskovice

ZUŠ Ledeč nad Sázavou

ZUŠ Sedlčany

ZUŠ Boskovice

ZUŠ Litoměřice

ZUŠ F. L. Gassmanna, Most

ZUŠ Louny

​

​

​

​

 

​

​

​

ZUŠ Karla Malicha, Holice

ZUŠ Adolfa Voborského, Modřany

ZUŠ Slezská Ostrava.

​

​

​

ZUŠ Jaroslava Kociana,
Ústí nad Orlicí

Facebook
Instagram @menart_umeleckevzdelavani

ve spolupráci

PATRON PROJEKTU