NOVINKY menart

MenART + poprvé vPraze a Benešově.

Stipendijní Akademie MenART se rozvíjí. A to především díky všem, kteří vnímají, že umělecké vzdělávání, možnost čerpat zkušenosti a inspiraci od mistrů svého oboru má zásadní význam. 

Více zde

MenART reUNION na Střezině v Hradci Králové

Poslední zářijová víkend patřil prvnímu společnému setkání absolventů Akademie MenART skupiny Radky Fišarové. 

Více zde

Máme pro vás výukové webináře. První díl s Ivo Kahánkem nabídne téma, jak řešit trému

Webináře jsou určeny všem, kteří se zajímají nejen o oblast uměleckého vzdělávání, zejména pak pedagogům, rodičům i pokročilým studentům.

Více zde

Akademie MenART zahájila svůj IV. ročník

Konec prázdnin a start nového školního roku patřil zahájení roční práce stipendistů Akademie MenART pod vedením předních českých umělců napříč uměleckými obory. 

Více zde

Akademie Menart  přivítala první stipendisty IV. ročníku

O uplynulém víkendu  přivítala Akademie Menart  první stipendisty IV. ročníku, talentované žáky ZUŠ spolu s jejich pedagogy. Společně se vydali na roční cestu práce a vzájemné inspirace pod vedením tří fantastických mentorů…

Více zde

Záznam koncertu ZUŠ Session absolventů MenART nyní na YouTube

V pátek 18. června se v rámci Mezinárodního hudebního festivalu Americké jaro uskutečnil absolventský koncert mentorských tříd Marcela Bárty a Radky Fišarové Akademie MenART. 

Více zde

Matiné MenART na festivalu Smetanova Litomyšl

III. ročník naší Akademie MenART vyvrcholí 6. července litomyšlským koncertem nejúspěšnějších stipendistů ze tříd Jana Fišera, Kateřiny Kněžíkové, Ivo Kahánka a Jana Ostrého. 

Více zde

Výstava Mentoři a stipendisté na Smetanově výtvarné Litomyšli

Srdečně zveme na absolventský koncert mentorské třídy Marcela Bárty a Radky Fišarové, který se uskuteční v pátek 18. června od …

Více zde

Koncert Naděje na ČT art

Česká televize uvedla 21. června na ČT art záznam benefičního koncertu Naděje na podporu Azylového domu Gloria z kostela Nejsvětějšího Srdce Páně. 

Více zde

ve spolupráci

PATRON PROJEKTU